امداد خودرو قلعه حسن خان

امداد خودرو تویوتا

خدمات امداد خودرو قلعه حسن خان در محل، شامل عیب‌یابی، تعمیر و در نهایت حمل و یدک کشی برای انواع خودروها می باشد .

مکانیکی یا یدک کشی انواع خودرو های داخلی و خارجی توسط امداد گران امداد خودرو رها انجام می‌شود. امداد خودرو قلعه حسن خان مفتخر است خدمات مکانیکی سیار و یدک کشی انواع خودرو را در مناطق امداد خودرو گرمدره – امداد خودرو شهرک قدس – امداد خودرو شهرک گلگون – امداد خودرو وردآورد – امداد خودرو شهریار – امداد خودرو اندیشه – امداد خودرو ملارد – امداد خودرو احمد اباد مستوفی – امداد خودرو صبا شهر را در هر ساعتی که بخواهید در محل انجام دهد .

 

امداد خودرو قلعه حسن خان

 

برای همه کسانی که خودرو دارند پیش می آید که خودرو شخصی شان خراب شده و یا مشکلی پیدا کند . خیلی از ما بعد از فهمیدن این موضوع نمی دانیم دقیقا چه کاری باید کرد.

بعضی از افراد در اولین لحظه تصمیم می گیرند که آن وسیله را به دست تعمیرکاران حرفه بسپارند تا آن را به بهترین حالت ممکن تعمیر کند و با امداد خودرو رها به شماره ۰۹۱۹۱۱۱۲۷۳۸ تماس حاصل کنند .

خیلی از افراد دیگر اما تصمیم می گیرند که آستین ها را بالا بزنند و خودشان دست به کار شوند.

اولین قدم برای این که مکانیک خودرو خود باشید ابتدا باید آشنایی با قطعات خودرو و آگاهی از نحوه کارکرد و عملکرد قطعات را بشناسید .

امداد خودرو رها برای افرادی که می خواهند خودشان مکانیک خودروی خود باشند مطالب مفیدی فراهم نموده است که نظر شما را به آن جلب می کند .

مطالعه گنید .   حمل خودرو شهرک غرب

 

ترموستات

امداد خودرو قلعه حسن خان

 

ترموستات وظیفه‌ی برقرار کردن جریان مایع خنک کننده بین پیشرانه و رادیاتور را بر عهده دارد.

در هنگام سرد بودن پیشرانه ترموستات کمک می کند که پیشرانه زودتر گرم شود و در هنگام گرم بودن نیز از گرمای بیش از حد جلوگیری می‌کند.

البته ترموستات‌ها علاقه ی زیادی به گیر کردن دارند و اگر دمای موتور خودرویتان بیش از حد بالا رفت می‌توانید به ترموستات مشکوک باشید.

تعویض ترموستات معیوب با ترموستات نو ساده و کم هزینه است. البته در برخی خودروها که ترموستات برقی دارند هزینه‌ها کمی بیشتر است.

 

واتر پمپ

امداد خودرو قلعه حسن خان

واترپمپ مایع خنک کننده‌ی پیشرانه را به جریان می‌اندازد.

امروزه واترپمپ‌ها در انواع برقی و مکانیکی موجود هستند.

بدترین حالت در واترپمپ های برقی، از کار افتادن آنها است که در اینصورت باید واتر پمپ را تعویض کنید.

واترپمپ‌های مکانیکی اما با مشکلات مختلفی از نشتی آب رادیاتور گرفته تا خرابی بلبرینگ‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند.

در هنگام تعویض واترپمپ بهتر است مایع خنک کننده را نیز کاملا تعویض کنید.

پیستون

 

امداد خودرو قلعه حسن خان

پیستون را باید از مهمترین اجزای موتوهای احتراق داخلی دانست.

این قطعه وظیفه‌ی انتقال انرژی حاصل از احتراق را به میل لنگ با استفاده از یک رابط به نام شاتون دارد.

پیستون قطعه ای استوانه شکل است که در خودروهای سواری معمولا از جنس آلومینیوم ساخته می‌شود.

در اکثر خودروها سطح پیستون صاف است اما برخی اوقات سازنده تغییراتی روی سطح آن می‌دهد.

برخی تیونرها برای اینکه قدرت پیشرانه را افزایش دهند، پیستون‌های استاندارد را با نمونه‌های سبک تر جایگزین می‌کنند.

مطالعه گنید .   امداد خودرو کیا - مکانیک سیار کیا

پیستون‌ها قطعاتی هستند که به ندرت خراب می‌شوند و دوام بالایی دارند اما استفاده ی نادرست از خودرو و فشار بیش از اندازه به پیشرانه می‌تواند سبب آسیب دیدن پیستون‌ها شود.

پستون‌ها را باید بصورت دست تعویض کرد یعنی نمی توان تنها یکی یا چندتای انها را تعویض کرد بلکه لازم است تا تمامی آنها با هم تعویض شوند.

قیمت پیستون معمولا ارزان نیست و تعویض آن نیز نیازمند باز شدن کامل پیشرانه و تخصص بالا است که خود هزینه ها را افزایش خواهد داد.

 

امداد خودرو سیار قلعه حسن خان

 

امداد خودرو در هر ساعت از شبانه روز و در تمامی ایام هفته توسط امداد گران با تجربه در تمام نقاط گرمدره – شهرک قدس – شهرک گلگون – وردآورد – شهریار- اندیشه – ملارد – احمد اباد مستوفی – صبا شهر در هر ساعتی که بخواهید در محل انجام می‌دهیم.

امداد خودرو رها خدمات خود را کلیه مناصق تهران بزرگ اعم از امداد خودرو منطقه ۱ – منطقه ۲ – منطقه ۳ – منطقه ۴ – منطقه ۵ – منطقه ۶ – منطقه ۷ – منطقه ۸ – منطقه ۹ – منطقه ۱۰ – منطقه ۱۱ – منطقه ۱۲ – منطقه ۱۳ – منطقه ۱۴ – منطقه ۱۵ – منطقه ۱۶ – منطقه ۱۷ – منطقه ۱۸ – منطقه ۱۹ – منطقه ۲۰ – منطقه ۲۱ – منطقه ۲۲ و منطقه ۲۳ را در اسرع وقت و به نحو احسن انجام می دهد .

یدک کش قلعه حسن خان

 

خدمات از قبیل حمل خودرو – تعمیر خودرو سیار – مکانیکی سیار – بکسل کردن خودرو با نیسان – بکسل کردن خودرو با خودروبر – باطری به باطری سیار – سوخت رسانی سیار – تعویض لنت سیار – باطری سازی سیار – پنچرگیری سیار و خدمات …. را با نزدیک ترین امدادگران خود انجام می دهد .

مطالعه گنید .   مکانیک سیار حکیمیه

 

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری با ما