امداد خودرو کیا – مکانیک سیار کیا

امداد خودرو کیا

قطعا می دانید امداد خودرو کیا – مکانیک سیار کیا نیاز به تجربه بالا و این تجربه بالا حاصل از سابقه کاری طولانی امداد گران  به دست می آید تا بتواند تعمیرات خودرو را به خوبی و بدون مشکل انجام دهد.

امداد خودرو کیا – مکانیک سیار کیا

ما به شما خدمات بسیار متنوعی را ارائه می دهیم و یکی از اصلی ترین و مهم ترین خدمات ما حمل خودرو شما به تعمیرگاه دلخواه شما می باشد که یکی از بهترین و مهم ترین خدماتی است که امداد خودرو رها برای رضایت حال مشتریان خود انجام می دهد .

آیا می دانید امداد خودرو رها در کلیه منطقه های تهران دارای امدادگران فنی و با تجربه می باشد؟ آیا می دانید تمامی امدادگرانی که توسط ما اعزام می شوند دارای قیمت های یکسانی هستند؟

ما قیمت های خود را در کلیه مناطق تهران بسیار پایین قرار داده ایم تا مشتریان بتوانند امداد خودرو رها را از لحاظ قیمت نیز با امداد خودرو های دیگر مقایسه نمایند و متوجه پایین بودن قیمت های ما و کیفیت بسیار بالای کارمان شوند.

امداد خودرو کیا - مکانیک سیار کیا

امداد خودرو رها با ارائه خدمات مکانیک سیار – تعمیرکار سیار – یدک کش – حمل خودرو – خودروسوار – باطری به باطری سیار – امداد خودرو سیار – سوخت رسانی سیار – باطری سازی سیار – مکانیک سیار تویوتا – مکانیک سیار هیوندای و خدمات دیگرسعی بر این دارد که شما را با عیب و ایراد خودروها  اعم از خودروهای کیا اپتیما هیبریدی – کیا سورنتو – کیا اپتیما – کیا کادنزا – کیا اسپرتیج – کیا سراتو – کیا کارنزا – کیا موهاوی – کیا پیکانتو – برلیانس – رنو – تیبا – تندر ۹۰ – مگان – ساینا – لیفان – دنا – هیوندا – تویوتا – سمند – وانت – ا م جی – ام وی ام – ۲۰۶ – ۲۰۷ – ۴۰۵ و… آشنا کند.

برای خدمات امداد خودرو سیار در تهران اعم از امداد خودرو غرب تهران و امداد خودرو شمال تهران با شماره ۰۹۱۹۱۱۱۲۷۳۸ تماس بگیرید.

مکانیک سیار کیا

معرفی مبدل های کاتالیزوری

برای حل مشکلاتی از این دست بسیاری از کشورها قوانین هوای پاک را تصویب کرده اند تا میزان آلودگی تولیدی توسط خودروها را محدود سازنده به منظور هماهنگی با این قوانین خودرو سازان اصلاحات بسیاری را بر روی موتور و سیستم سوخت رسانی اعمال کرده اند برای کمک به کاهش آلودگی های خروجی قطعه جالبی به نام مبدل کاتالیزوری طراحی کردند که در سر راه گاز خروجی قرار گرفته و مقدار زیادی از آلودگی را می کاهد.

آلاینده هایی که موتور خودرو تولید می کند:

به منظور کاهش آلودگی خروجی موتور خودرو های نوین به طور دقیقی میزان سوخت مصرفی را کنترل می نمایند آنها سعی می کنند تا نسبت هوا به سوخت را در نقطه محاسبه میزان عناسر (استو کیومتر) نگه دارند از دیدگاه نظری در این نسبت همه سوخت با استفاده از تمامی اکسیژن موجود در هوا می سوزد برای بنزین نسبت محاسبه میزان عناصر در حدود ۱۴/۷ به ا می باشد یعنی اینکه برای هر پوند بنزین (حدود ۴۵۰ گرم ) ۱۴/۷ پوند هوا ( حدود۶/۶۶۸ کیلو گرم )
سوزانده خواهد شد درعمل ودر هنگام رانندگی ترکیب سوخت با نسبت ایده آل دارای مقداری تفاوت می باشد گاهی اوقات ترکیب رقیق ( نسبت هوا به سوخت بیشنر از ۱۴/۷ ) و گاهی اوقات غنی ( نسبت هوا به سوخت کمتر از ۱۴/۸ می شود.

مطالعه گنید .   امداد خودرو رنو داستر

امداد خودرو کیات - مکانیک سیار کیا

امداد خودرو کیا – مکانیک سیار کیا

مهم ترین خروجی های موتور خودرو

۱- گاز نیتروژن ۷۸ درصد هوا را نیتروژن تشکیل می دهد و میزان زیادی از این گاز به داخل موتور راه پیدا می کند .
۲- دی اکسید کربن ( CO2 ) این گاز حاصل احتراق بنزین می باشد ( کربن سوخت با اکسبژن هوا ترکیب می شود)

۳- بخار آب ( H20 ) این هم یک محصول دیگر از احتراق می باشد (هیدروژن سوخت با اکسبژن هوا ترکیب می شود .
خروجی ها اکثرا بی ضرر می باشند
( هر چند اعتقاد بر این است که دی اکسید کربن به روند گرمایش جهانی کمک می نماید ) حال به این دلیل که روند احتراق هیچ کاه کامل نیست نوع دیگری از خروجی ها با مقدار کمتر و ضرر بیشتر در موتور خودرو تولید میگردد.

۴- مونواکسید کربن ( CO ) گاز سمی بدون رنگ و بو

۵- هیدروکربن ها یا ترکیبات آلی فرار ( VOCs ) اغلب از سوختی که نسوخته و بخار شده به وجود می آید.

۶- اکسبد نیتروژن ( NO و NO2 که با هم NOx خطاب می شوند ) دود و باران اسبدی را سبب شده باعث ایجاد سوزش در ترشحات مخاطی انسان می گردد
سه آلاینده آخری و بعضی دیگر موادی هستند که مبدل های کاتالیزوری برای کاهش آنها طراحی گردیده اند.

امداد خودرو کیا - مکانیک سیار کیا

امداد خودرو کیا

راه های دیگر کاهش آلودگی

مبدل کاتالیزوری نقش بسیار مهمی در کاهش آلودگی ایفا می کند اما در واقع برای بهتر شدن هنوز جای کار دارد یکی از بزرگترین نواقصش این است که مبدل تنها در دمای بالا کارایی دارد هنگامی که شما حودروی خود را پس از مدتی روشن کنید و موتور سرد باشد مبدل کاتالیزوری برای کاهش آلودگی گاز خرجی تقریبا هیچ کاری انجام نمی دهد .

یک راه حل ساده برای این مشکل نزدیکتر کردن مبدل به موتور خودرو می باشد بدین شرح که گازهای خروجی داغتری به مبدل رسیده و آن را زودتر گرم می سازند اما این مسله به علت تحمیل دماهای بسیار بالا به مبدل ممکن است که از عمر مفید آن بکاهد اکثر خودرو سازان مبدل را زیر جایگاه سرنشین جلو قرار می دهند تابه میزانی که به آن آسیب نرسد از موتور فاصله داشته باشد و گازهایی با دمایی پایینتر به آن برسد .

مطالعه گنید .   یدک کش

امداد سیار کیا

از پیش گرم کردن ( قبل از روشن شدن موتور ) مبدل کاتالیزوری یک راه خوب برای کاهش آلاینده های خروجی میباشد آسان ترین راه برای از پیش گرم کردن مبدل استفاده از وسایل گرمایشی الکتریکی می باشد متاسفانه سیستم های الکتریکی ۱۲ ولت موجود بر روی اکثر خودروها انرژی و قدرت کافی را فراهم نمی آورد تا بتوان به سرعت مبدل ها را گرم نمود اکثر مردم حاضر نیستند قبل از روش نمودن خودرویشان چندین دقیقه صبر نمایند تا مبدل کاتالیزوری گرم شود .

خودروهای هیبریدی که دارای بسته های باطری بزرگ و با ولتاژ بالا هستند می توانند قدرت لازم برای گرم نمودن مبدل کاتالیزوری با سرعت زیاد را فراهم نمایند.

برای تماس با امداد خودرو رها و دریافت خدمات با شماره ۰۹۱۹۱۱۱۲۷۳۸ تماس حاصل فرمایید .

امداد خودرو کیا – مکانیک سیار کیا

امداد خودرو رها خدمات امداد خودرو کیا را در تهران بزرگ اعم از یدک کش کیا و تعمیر کار کیا را در مناطق شمال تهران که شامل مکانیک سیار تجریش – مکانیک سیار الهیه – مکانیک سیار پارک وی – مکانیک سیار ولنجک – مکانیک سیار بزرگراه چمران – مکانیک سیار شریعتی – مکانیک سیار ونک را با کادری مجرب و تجهیزات کامل در اسرع وقت انجام می دهد .

بهترین آب رادیاتور ماشین چیست ؟

ویژگی‌های آب رادیاتور خوب چیست ؟

آب رادیاتور یا آب مقطر؛ کدام بهتر است ؟

آیا آب کولر گازی برای رادیاتور ماشین مناسب است ؟

میخواهیم بهترین آب رادیاتور ماشین را معرفی کنیم . رادیاتور یکی از اجزای بسیار مهم موتور خودرو است که کار اصلی آن به گردش درآوردن آب درون موتور برای خنک نگه داشتن اجزای داخلی است و درواقع مانع جوش آوردن خودرو می‌شود. بدون شک رادیاتور برای خنک نگه داشتن اجزا نیاز به آب دارد اما سوال اینجا است که بهترین آب رادیاتور ماشین چیست⁉ با نوع آب مصرفی برای رادیاتور ماشین و قواعد آن آشنا شوید ؟

ویژگی‌های آب رادیاتور خوب چیست ؟

مهم‌ترین ویژگی آب رادیاتور باید خالص بودن آن و بدون املاح بودن آن باشد پس در همین ابتدا نتیجه می‌گیریم آب رادیاتور باید با آب لوله شهری که حاوی املاح مختلف است متفاوت باشد.

چرا نمی‌توان از آب معمولی استفاده کرد . پاسخش ساده است زیرا اگر شما بخواهید رادیاتور شما هیچگاه رسوب به خود نگیرد، به خاطر وجود املاحی چون آهک زنگ نزند باید ناخالصی و املاح موجود در آب کاملا از بین رفته باشد.

مطالعه گنید .   امداد خودرو مرکزی

در نتیجه شما بایستی از آب مخصوص رادیاتور یا آب مقطر استفاده کنید. حتما در کنار آب مقطر از ضد یخ نیز استفاده کنید تا موتور خودرو شما نه در زمستان یخ بزند و نه در تابستان جوش بیاورد.

ضمنا فراموش نکنید که ضد یخ به خاطر خاصیت ضد زنگی که دارد موجب طولانی‌تر شدن عمر خودرو نیز می‌شود. آیا دوست دارید درباره ی کولر دوال خودرو بیشتر بدانید .

استفاده از آب مقطر و یا هر گونه آب مخصوصی که هیچگونه ناخالصی و املاح را به همراه نداشته باشد گزینه مناسب برای آب رادیاتور است .

حمل خودرو کیا

آب رادیاتور یا آب مقطر؛کدام بهتر است ؟

بسیاری عقیده دارند که چون آب باران برای رادیاتور ماشین مانند آب مقطر عمل می کند پس شاید بهتر باشد از آب باران برای رادیاتور ماشین استفاده کنیم. در ادامه به بررسی این مورد می پردازیم .

آب رادیاتور که بسیاری ان را به نام مایع خنک کننده رادیاتور می‌شناسند محصولی است که بسیاری از شرکت‌های لوازم جانبی خودرو آن را در بازار عرضه می‌کنند.

از این رو بسیاری از افراد معتقد هستند که همیشه باید از آب رادیاتور استفاده کرد زیرا محصول کاملا استاندارد و تایید شده است علتش هم این است که مایع خنک کننده رادیاتور از ۵۰ درصد آب و ۵۰ درصد مواد شیمیایی چون اتیلن و پروپیلن گلیکول تشکیل شده است. علت گاز خوردن بی دلیل و بالا رفتن دور موتور خودر می تواند دلایل مختلفی داشته باشد در این باره بیشتر بخوانید .

از انجا که این مواد نقطه جوش بالاتری نسبت به آب دارند توصیه می‌شود برای جلوگیری از جوش آوردن خودرو از مایع خنک کننده استفاده شود. با این حال در شرایط خاص می‌توان به جای آب رادیاتور از آب مقطر استفاده کرد. آب مقطر به عنوان بهترین آب رادیاتور ماشین است زیرا هیچگونه املاحی ندارد و آسیبی به بدنه رادیاتور و مکانیک آن وارد نمی‌کند .
آب رادیاتور و آب مقطر هر کدام به نوبه خود می‌توانند تاثیر مثبتی بر روی سیستم رادیاتور خودرو بگذارند .

امداد خودرو کیا – مکانیک سیار کیا

امداد خودرو رها خدمات امداد خودرو کیا را در مناطق غرب تهران اعم از یدک کش سعادت آباد – یدک کش شهرک غرب – یدک کش پونک – یدک کش شهر زیبا – یدک کش شهران – یدک کش حنت آباد – یدک کش آزادی – یدک کش انقلاب – یدک کش دهکده المپیک – یدک کش آزادگان را به درستی و سیستم چرخ گیر هیدرولیک بدون آسیب به خودرو را در اسرع وقت انجام می دهد .

برای دریافت خدمات امدادی با شماره ۰۹۱۹۱۱۱۲۷۳۸ تماس حاصل فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری با ما