نیسان جرثقیل

امداد خودرو رها مجهز به انواع نیسان جرثقیل – جرثقیل دکل دار – جرثقیل کفی دکل بلند در سراسر تهران می باشد . امداد خودرو رها برای رفاه حال شما عزیزان در تهران مجهز به انواع یدک کش  مکانیزه می باشد .

جرثقیل دکل دار – جرثقیل کفی دکل بلند

در گذشته زمانی که حادثه ای برای خودرو پیش می آمد و نیاز به جرثقیل دکل دار یا جرثقیل کفی دکل بلند می شد جرثقیل ها با کمترین امکانات در صحنه حاضر می شدند و خودرو را با کمترین امکانات جابجا می کردند که در اقلب این جابجایی ها به خودرو اسیب های جبران نا پذیر هم وارد می کردند .

همان گونه که همه ما به خاطر داریم در گذشته جرثقیل دکل دار که در صحنه تصادف حاضر می شد از الواری چوبی که داشتند استفاده می کردند .

در این روش شیشه خودرو را پایین می کشیدند و الوار چوبی را از شیشه های درب عقب خودرو به صورتی که از دوطرف خودرو بیرون میزد رد می کردند و تسمه کوچکی که در اختیار داشتند را به الوار چوبی نصب می کردند و خودرو را بالا می کشیدند که این روش خسارت های زیادی به خودرو از جمله ستون های خودرو و درب خودرو وارد می کرد .

جرثقیل دکل دار - جرثقیل کفی دکل بلند

یدک کش غرب تهران – نیسان جرثقیل

امروزه برای جابجایی خودرو های تصادفی و داخل جوب افتاده روش های صحیح و بهتری انجام می دهند که در اینجا آن ها را مرور می کنیم .

همان طور که در تصویر می بینید امروزه با تسمه های بلند خودرو را جابجا می کنند که این کار بسیار تخصصی تر می باشد . نکته مهم این گونه جابجایی این است که تسمه ها که از دو طرف خودرو رد شده اند باید از قسمت های مخصوص و مشخصی رد شوند تا به خودرو کمتر اسیب بزنند تسمه ها باید از شیار های و درز های خودرو که در قسمت انتهایی گلگیر و بین دو درب خودرو می باشد رد می شود تا هم تعادل خودرو حفظ شود و هم به خودرو اسیب وارد نشود .

مطالعه گنید .   امداد خودرو منطقه 10

امداد خودرو رها مجهز به انواع خودرو های یدک کش چرخگیر تمام هیدرولیک برای جابجایی انواع خودرو ها بدون اسیب رسانی به بدنه و سپر خودرو در سراسر تهران بزرگ اعم از امداد خودرو شمال تهران – امداد خودرو غرب تهران – امداد خودرو شرق تهران – امداد خودرو جنوب تهران و امداد خودرو مرکز تهران در خدمت شما عزیزان تهرانی می باشد .

برای مشاوره رایگان و استفاده از خدمات امداد خودرو رها با شماره ۰۹۱۹۱۱۱۲۷۳۸ تماس بگیرید.

جرثقیل دکل دار - جرثقیل دکل بلند

جرثقیل دکل دار – نیسان جرثقیل

امروزه با پیشرفته شدن خودرو ها و حساس شدن خودرو خودرو های لوکس که دارای رکاب های فایبر گلاس هستند بسیار حساس تر و شکننده تر وی شود و بسیاری از جرثقیل دکل دار  هم قادر به بلند کردن خودرو های لوکس نمی باشند و اگر هم این اقدام را کنند باعث خسارت در خودرو ها می شوند .

برای این که در جابجایی با جرثقیل دکل دار یا جرثقیل کفی دکل بلند خودرو ها لوکس به رکاب ها اسیب زده نشود باید بین رکاب ها و تسمه از کف پایی خودرو یا از کارتن استفاده شود که فشار را از روی رکاب ها کم کرده و باعث خسارت به رکاب ها نشود .

اما بهترین و مجهزترین و مدرن ترین حرثقیل دکل دار یا جرثقیل کفی دکل بلند که بدون هیچ گونه خسارت رساندن به خودرو خودرو را بلند و جابجا می کند جرثقیل مکانیزه می باشد .

امداد خودرو رها مجهز به حمل خودرو مکانیزه مخصوص خودرو های لوکس برای جابجایی انواع خودرو های لوکس روز دنیا بدون خسارت اماده خدمات رسانی می باشد .

مطالعه گنید .   امداد خودرو مرزداران - یدک کش مرزداران

برای مشاوره رایگان و استفاده از خدمات امداد خودرو رها با شماره ۰۹۱۹۱۱۱۲۷۳۸ تماس بگیرید.

خدمات امداد خودرو رها

امداد خودرو رها با ۱۵ سال سابقه کاری و کادری مجرب توانسته در خدمات امداد خودرو – امداد خودرو شمال تهران – امداد خودرو غرب تهران – امداد خودرو سیار – امداد خودرو شبانه روزی – امداد خودرو ۲۴ ساعته – خودروبر – خودرو سوار کفی – حمل خودرو با نیسان – یدک کش – پنچرگیری سیار – پنچرگیری در محل –  جرثقیل کفی دکل بلند – باطری به باطری سیار – مکانیک سیار – تعمیرکار سیار – سوخت رسانی سیار – باز کردن درب خودرو سیار در کمترین زمان ممکن انجام وظیفه کند.

برای مشاوره رایگان و استفاده از خدمات امداد خودرو رها با شماره ۰۹۱۹۱۱۱۲۷۳۸ تماس بگیرید.

 

جرثقیل دکل دار - جرثقیل کفی دکل بلند

 

امداد خودرو ر ها دارای جرثقیل کفی در تهران افتخار این را دارد که جابه جایی و حمل و نقل انواع کانکس و گاوصندوق و قطعات صنعتی شما را با کمترین هزینه و کمترین خسارات احتمالی در وزن‌های متفاوت ۳ الی ۶ تن در تمامی نقاط تهران، در کمترین زمان ممکن انجام دهد.

لازم به توضیح است که اگر پروژه و حجم کاری شما بالا است می‌توانید حمل و نقل خود را با خیالی آسوده به ما بسپارید و در صورتی که نیاز به اجاره جرثقیل سنگین و سبک دارید می‌توانید با کارشناسان ما از طریق تلفن های پایین این صفحه در تماس باشید و با مشاوره نوع مناسب جرثقیل را برای اجاره انتخاب کنید.

 

جرثقیل دکل دار - جرثقیل کفی دکل بلند

 

برای مشاوره رایگان و استفاده از خدمات امداد خودرو رها با شماره ۰۹۱۹۱۱۱۲۷۳۸ تماس بگیرید.

مطالعه گنید .   امداد خودرو منطقه 2

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری با ما