امداد خودرو کیا

در اینجا با پنچرگیری سیار – پنچرگیری در محل در خدمت شما هستیم:

پنچر شدن تایر یا همان لاستیک اتومبیل در حین رانندگی از اتفاقاتی بوده که برای هر راننده ممکن است پیش بیاید و ایمنی سرنشینان خودرو را با خطر مواجه کند، پس لازم است که قبل از وقوع خطر نشانه‌های آن را بشناسید.

منحرف شدن خودرو به چپ و راست

اگر در هنگام رانندگی متوجه این موضوع گردیدید که خودرو شما به شدت به سمت راست یا چپ منحرف می شود این خبر از پنچر شدن وسیله نقلیه شماست .

سخت شدن رانندگی

اگر متوجه شدید که فرمان اتومبیل شما سفت شده است و چرخش دشوار شده است این نیز از نشانه های پنچر شدن می باشد .

لغزیدن خودرو به چپ و راست

ممکن است بعد از پنچر شدن کم کم باد لاستیک خودرو شما خالی شود و این امر باعث لغزش خودرو می شود و بهترین کار انتقال به موقع خودرو به کنار جاده می باشد.

لرزیدن لاستیک

لرزیدن لاستیک یکی دیگر از نشانه های پنچری وسیله نقلیه می باشد و عام ترین نشانه در پنچری همین نشانه می باشد و لاستیک های خودرو لرزیده و فرمان نیز اندکی انحراف و تکان پیدا می کند.

درصورت مشاهده همچین نشانه هایی میتوانید با امداد خودرو رها با شماره 09191112738 تماس بگیرید تا امداد گران ما در کمترین زمان کنار شما حضور یابند.

پنچرگیری سیار خودرو

امداد خودرو رها با بهره گیری از دستگاه پمپ باد یاری رسان شما دوستان در پنچرگیری سیار شمال تهران -پنچرگیری سیار شمال غرب تهران وپنچرگیری سیار غرب تهران – پنچرگیری سیار شرق تهران میباشد.

پنچرگیری سیار خودرو غرب تهران

پنچرگیری غرب تهران اعم از پنچرگیری سیار پونک – پنچرگیری سیار اشرفی اصفهانی – پنچرگیری سیار مرزداران – پنچرگیری سیار سعادت آباد – پنچرگیری سیار شهرک غرب – پنچرگیری سیار فرحزاد – پنچرگیری سیار ستاری – پنچرگیری سیار شهران – پنچرگیری سیار کوهسار – پنچرگیری سیار چیتگر – پنچرگیری سیار آزادی – پنچرگیری سیار شهرزیبا – پنچرگیری سیار کن – پنچرگیری سیار آزادگان – پنچرگیری سیار کوهک – پنچرگیری سیار چیتگر – پنچرگیری سیار دریاچه – پنچرگیری سیار منطقه 22 و …..میباشد.

پنچرگیری سیار شمال تهران – پنچرگیری در محل

پنچرگیری سیار شمال تهران اعم از پنچرگیری سیار الهیه – پنچرگیری سیار ولنجک – پنچرگیری سیار جردن – پنچرگیری سیار تجریش – پنچرگیری سیار ونک – پنچرگیری سیار سئول – پنچرگیری سیار فرشته – پنچرگیری سیار پارک وی – پنچرگیری سیار ولیعصر – پنچرگیری سیار نیایش – پنچرگیری سیار شبانه روزی – پنچرگیری سیار 24 ساعته – پنچرگیری سیار در محل و تعویض زاپاس برای انواع خودرو های سواری و  شاسی بلند با همه امکانات انجام خواهد شد.

خدمات مربوط به پنچرگیری سیار لاستیک تیوبلس – تعویض زاپاس – تنظیم باد – یدک کش وحمل خودرو تا آپاراتی و… توسط همکاران متخصص ما انجام میگیرد.

در صورت پنچری لاستیک خودرو با شماره 09191112738 تماس بگیرید.

پنچرگیری سیار

هدف امداد خودرو ما آگاهی رساندن و امداد رسانی به شما عزیزان میباشد .

جهت مشاوره و استفاده از خدمات امداد خودرو رها با شماره 09191112738 تماس بگیرید.

لاستیک های خودرو های امروزی در ایران :

1-لاستیک های تیوب دار

2-لاستیک های تیوبلس

امروزه لاستیک های تیوبلس جای لاستیک های تیوب دار را گرفته اند و 80 درصد لاستیک ها تیوبلس هستند.

زمانی که لاستیک های تیوبدار پنچر میشود باید حتما به آباراتی و تعویض روغنی مراجعه کنند واز پنچرگیری سیار برای آنها کاری بر نمی آید چون در این نوع لاستیک ها برای پنچرگیری باید تیوب از لاستیک خارج شود و زیر دستگاه حرارت تیوب پنچرگیری شود و بعد با دستگاه داخل لاستیک انداخته شود.

یکی از ضعف های لاستیک های تیوبی این است که در زمان پنچری یا گرمای تابستان وسرعت بالا تیوب می ترکید و لاستیک هم پاره می کرد که در آن واحد خودرو تعادل خود را از دست میدهد و منحرف میشود.

اما در لاستیک های تیوبلس موقعی که لاستیک پنچر میشود یعنی چیزی داخل لاستیک وارد شده و لاستیک را سوراخ کرده باد لاستیک بتدریج خارج میشود و راننده خودرو وقت دارد تا خودرو را به کنار جاده هدایت کند و ماشین را متوقف کند.

پنچرگیری سیار

عواملی که متوجه میشویم لاستیک ما پنچر شده:

در لاستیک های تیوبلس زمانی که پنچری اتفاق می افتد صدای باد لاستیک که با دور سرعت خودرو شنیده میشود صدای فس فس میدهد و راننده را متوجه پنچری میکند.

یکی دیگر از علت های پنچری که راننده باید به آن دقت کند این است که زمانی که لاستیک پنچر شده باد لاستیک کم میشه و خودرو به آن سمت که باد لاستیک کم است کشیده میشود مثلا اگر لاستیک سمت راست کم باد باشد خودرو به سمت راست و اگر لاستیک چپ کم باد باشد خودرو به سمت چب  کشیده می شود .

پنچرگیری سیار

امداد خودرو شمال تهران – پنچرگیری در محل در تمام نقاط تهران

پنچرگیری سیار و امداد خودرو شمال تهران شامل مناطق امداد خودرو الهیه – امداد خودرو ولنجک – امداد خودرو جردن – امداد خودرو تجریش – امداد خودرو ونک – امداد خودرو سئول – امداد خودرو فرشته – امداد خودرو نیایش – امداد خودرو ولیعصر – امداد خودرو پارک وی وسایر مناطق شمالی تهران میباشد.

جهت مشاوره و استفاده از خدمات امداد خودرو رها با شماره 09191112738 تماس بگیرید.

پنچرگیری سیار – پنچرگیری در محل وامداد خودرو غرب تهران

پنچرگیری وامداد خودرو غرب تهران شامل امداد خودرو شهرک غرب – امداد خودرو فرحزاد – امداد خودرو مرزداران – امداد خودرو اشرفی اصفهانی – امداد خودرو آزادگان – امداد خودرو سعادت آباد – امداد خودرو شهرک اکباتان – امداد خودرو پونک – امداد خودرو ستاری – امداد خودرو شهران – امداد خودرو چیتگر – امداد خودرو آزادی – امداد خودرو کوهسار – امداد خودرو کو هک – امداد خودرو دریاچه – امداد خودرو شهرزیبا – امداد خودرو کن – امداد خودرو منطقه 22 وسایر مناطق غربی میباشد که در کوتاهترین زمان ممکن امداد خودرو سیار جهت یدک کش – تعویض زاپاس- پنچرگیری خودروی شما آماده انجام وظیفه خواهد بود.

پنچرگیری سیار

تفاوت میان تایر های چهار فصل و زمستانی چیست ؟

رانندگی در زمستان با رانندگی در فصل دیگر بسیار متفاوت است . به این ترتیب تایرهایی که برای رانندگی در زمستان استفاده می شوند با تایر هایی که در بقیه فصول استفاده می شود متفاوت است .

طراحی تایر های چهار فصل و تایر های زمستانی کاملا متفاوت هستند . بر خلاف تایر های چهارفصل ؛ تایرهای زمستانی ؛ در برف و یخ باعث کنترل راحت تر خودرو و رانندگی امن تری می شوند .

بعضی ار افراد فکر می کنند که تایر های چهار فصل برای زمستان مناسب هستند و در شرایط برف و سرما مانند تایر های زمستانی عمل می کنند . اما این تصور درست نیست .

اول از همه این تفاوت در بین آج های این دو تایر وجود دارد . در تایر های زمستانی فاصله بین آج ها زیاد است ؛ که کمک می کند تایر ها راحت تر از میان برف ها عبور کنند .

همچنین در زمان برف و یخبندان چسبندگی بیشتری دارند . از سوی دیگر در تایر های چهار فصل فاصله بین آج ها زیاد نمی باشد . همچنین تایر های زمستانی دارای میخ هایی هستند که اصطکاک را افزایش دهند .

تفاوتی دیگری که میان این دو تایر می توان بیان کرد ؛ جنس رویه تایر های زمستانی است که باعث افزایش چسبندگی به سطح جاده می شود در حالی که تایر های چهار فصل این ویژگی را ندارند . بیشتر تایر های زمستانی از موادی بر پایه سیلیکا ساخته شده اند که باعث می شود تایر ها بهتر در بین برف و یخ حرکت کنند . این مواد در تایر های چهار فصل به کار نمی رود .

جهت مشاوره و استفاده از خدمات امداد خودرو رها با شماره 09191112738 تماس بگیرید.

پنچرگیری سیار – پنچرگیری در محل

برای پنچرگیری سیار -یدک کش خودروی سواری -یدک کش شاسی بلند خود ویا برای درخواست سایر خدمات نظیر باطری به باطری سیار – مکانیک سیار- سوخت رسانی سیار– باز کردن در خودرو -باز کردن در خودرو بدون سوییچ شماره 09191112738 تماس بگیرید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.