امداد خودرو شمال تهران

امداد خودرو - امدادخودرو

گاهی ممکن است در شلوغی و دود و دم این روزهای تهران، خودرو شما دچار نقص فنی شود و در خیابان بماند. اگر در چنین شرایطی قرار گرفتید، می‌توانید با درخواست کمک از امداد خودرو شمال تهران وضعیت خود را در اعلام کنید تا کارشناسان برای کمک به شما نیرو اعزام کنند. امداد خودرو گاهی با استفاده از برخی تجهیزات فنی می‌تواند مشکل خودرو شما را برطرف کند.

این مرکز تمام ساعات شبانه‌روز آماده خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز است و تمامی کارشناسان و تعمیرکاران زبده آن در دسترس هستند تا در حساس‌ترین لحظات به کمک رانندگانی بشتابند که در جاده‌ها یا خیابان‌ها مانده‌اند.

با ما همراه باشید تا ضمن آشنایی با امداد خودرو شمال تهران، درباره وظایف و کارکردهای این مرکز و همچنین نحوه دسترسی به تعمیرکاران متخصص آن بیشتر بدانید.

امداد خودرو شمال تهران

امداد خودرو ۲۴ ساعته و آماده کمک‌رسانی به رانندگان است

حیطه تخصص امداد خودرو

بهتر است در ابتدای این مقاله در خصوص حیطه کاری امداد خودرو بیشتر بدانید تا در مواقع لزوم بتوانید به راحتی از آن کمک بخواهید.

هر زمان در جاده یا خیابان به علت نقص فنی خودرو خود نتوانستید به حرکت ادامه دهید، فراموش نکنید که باید با امداد خودرو شمال تهران تماس بگیرید و متخصصان آن را از مکان جغرافیایی دقیق خود و همچنین مشکل خودرویتان آگاه سازید.

کارکنان و کارشناسان این مرکز با بررسی مشکل و موقعیت مکانی شما گروهی از تعمیرکاران را به همراه یکی از خودروهای امدادی مرکز به سمت شما می‌فرستند تا مشکل شما را حل کنند و خودرویتان را راه بیندازند.

متخصصان حرفه‌ای امداد خودرو قطعات و قسمت‌های مختلف ماشین شما را بررسی کرده و از سلامت دیاگ نیز اطمینان حاصل می‌کنند.

در صورت نیاز به تعویض و تغییر قطعات خودرو، کارشناسان مرکز امدادی این کار را برای شما انجام خواهند داد، اما اگر مشکل خودرو بیش از این‌ها بوده و نیاز به تعمیرات تخصصی‌تر و حرفه‌ای‌تری داشته باشد، کارکنان به وسیله جرثقیل و خودرو امدادی خود، ماشین شما را بوکسل کرده و آن را به یکی از تعمیرگاه‌های تخصصی و نزدیک موقعیت شما منتقل می‌کنند.

امداد خودرو شمال تهران

امداد خودرو یکی از مهم‌ترین ارگان‌ها در حیطه تعمیرات خودرو

خدمات امداد خودرو شمال تهران

از آنجایی که تعداد خودروهای عبوری در خیابان‌های کشور به خصوص در شمال تهران روبه افزایش است، امکان خرابی و نقص در این خودروها بیش از هر زمان دیگری وجود دارد. در این راستا، بهتر است که از کلیه خدمات قابل ارائه امداد خودرو اطلاعاتی داشته باشید تا در صورت نیاز بتوانید از خدمات و کمک‌رسانی این مرکز به خوبی استفاده کنید.

ضمناً توجه داشته باشید که بسیاری از مراکز امدادی خودرو جعلی هستند و ممکن است از شما سوء استفاده کنند؛ بنابراین در صورت لزوم تنها با شماره‌های معتبر امداد خودرو شمال تهران تماس بگیرید تا از فریب کلاهبرداران در امان بمانید. در اینجا تعدادی از شایع‌ترین خدمات امداد خودرو را می‌توانید مشاهده ‌کنید.

امداد خودرو رها برای تمامی خودروها اعم از امداد خودرو ۲۰۶-امداد خودرو ۲۰۷-امداد خودرو ۴۰۵- امداد خودرو پژو- امداد خودرو پراید- امداد خودرو پیکان- امداد خودرو وانت- امداد خودرو تویوتا- امداد خودرو لکسوس- امداد خودرو پرشیا- امداد خودرو ال۹۰- امداد خودرو بی ام و -امداد خودرو لیفان در اسرع وقت مکانیک سیار و یا یدک کش اعزام می کند .

همچنین امداد خودرو جک – امداد خودرو هیوندا- امداد خودرو اسپورتیج- امداد خودرو اپتیما-امداد خودرو دنا- امداد خودرو رنو – امداد خودرو مزدا- امداد خودرو بنز- امداد خودرو ساندرو- امداد خودرو سراتو- امداد خودرو سمند-امداد خودرو  تیبا – امداد خودرو ساینا- خدمات امدادرسانی از جمله مکانیک سیار -باطری به باطری سیار- سوخت رسانی سیار و….را انجام میدهد.

مطالعه گنید .   امداد خودرو مرکزی

برای تماس با ما با شماره ۰۹۱۹۱۱۱۲۷۳۸ تماس بگیرید.

 

امداد باتری در شمال شهر تهران

شاید به جرأت بتوان گفت که مهم‌ترین جزء در همه انواع خودرو، باتری آن‌ است که گاهی به علت مشکلات برق‌رسانی دچار آسیب می‌شود و به درستی فعالیت نمی‌کند.

معمولاً رانندگان با دیدن علامت‌هایی که نشان‌دهنده ضعف عملکرد باتری خودرو هستند، به تعمیرگاه‌های باتری مراجعه می‌کنند و این جزء از خودرو خود را مورد تعمیر قرار می‌دهند.

اما برخی اوقات، شرایط از کنترل خارج شده و باتری خودرو به طور ناگهانی خالی می‌شود. در چنین موقعیت‌هایی خودرو مورد نظر روشن نمی‌شود و اینجاست که ضرورت وجود یک تیم امداد خودرو سیار به وضوح مشخص می‌شود.

یکی از خدمات قابل ارائه توسط امداد خودرو شمال تهران رسیدگی به وضعیت این قطعه مهم از خودرو است که گاهی بسیاری از رانندگان درگیر آن می‌شوند.

پنچرگیری لاستیک خودرو شمال تهران

بد نیست بدانید که یکی دیگر از خدمات امداد خودرو شمال تهران، پنچرگیری لاستیک و تعویض آن در مواقع لزوم است. بسیاری از رانندگان به خصوص خانم‌ها که با پنچر شدن ناگهانی لاستیک خودرو خود مواجه می‌شوند، به گروهی از متخصصین امداد خودرو نیاز دارند تا بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن لاستیک خودرو را تعویض کنند و خدمات مرتبط با آن را ارائه دهند.

البته برای این امر باید بدانید که لاستیک خودروها در دو نوع تیوب‌لس و تیوب‌دار عرضه می‌شوند. رانندگان محترم باید واقف باشند که تعویض لاستیک و پنچرگیری تنها برای لاستیک‌های تیوب‌لس در حیطه وظایف امداد خودرو است.

مکانیک سیار در شمال تهران

تیم‌های تخصصی امداد خودرو در سریع‌ترین زمان ممکن خود را به محل و موقعیت رانندگان نیازمند کمک می‌رسانند.

از خدمات مکانیکی سیار این تیم‌ها می‌توان به مواردی مانند تعویض ماهک دنده، تعویض انواع فیوز در خودرو، کلاچ، شلنگ رادیاتور و پمپ بنزین، انجام تعمیرات مرتبط با موتور خودرو و بررسی عملکرد سیلندرها، شارژ و تعویض باتری خودرو، تعمیرات جلوبندی، صفحه کلاچ، گیربکس و کمک فنر اشاره کرد.

امداد خودرو شمال تهران

سوخت‌رسانی به خودروهای نیازمند در شمال تهران

خدمات مرتبط با حوزه سوخت‌رسانی یکی از جدیدترین خدمات قابل ارائه تیم‌های امدادی هستند که در بین مردم و رانندگان بسیار محبوب شده‌اند. ممکن است رانندگی در خیابان‌های شلوغ و پرترافیک تهران به خصوص در مناطق شمالی برای رانندگان چندان رضایت‌بخش نباشد و امکان رسیدن به ‌موقع به پمپ بنزین را سلب کند.

دریافت بنزین از سایر رانندگان نیز هم از نظر قیمتی و هم از نظر زمانی فکر مناسبی نیست. از این رو، امداد خودرو شمال تهران خدمت جدیدی چون سوخت‌رسانی را برای هموطنان گرامی در نظر گرفته است تا از این پس، در زمان رانندگی در خیابان‌های شلوغ تهران با اطمینان خاطر رانندگی کنند.

امداد خودرو شمال تهران

یدک‌کش و جرثقیل در نواحی شمال تهران

بسیاری از خودروهای مانده در راه‌ها و جاده‌ها، نیاز به تعمیرات اساسی‌تری دارند. پس از بررسی ماشین و نواقص آن توسط کارشناسان امداد خودرو، در صورتی که نیاز به انتقال خودرو شما باشد، امداد خودرو با در اختیار داشتن واحد‌های بی‌شمار یدک‌کش، جرثقیل و دکل می‌تواند انواع خودروها را به مکان مورد نظر منتقل کند تا تعمیرات بعدی در مکان دیگری انجام شود.

تعمیرگاه‌های طرف قرارداد با امداد خودرو در بالاترین کیفیت و بهترین شرایط به تعمیر قطعات خودرو شما می‌پردازند و شما می‌توانید از پشتیبانی امداد خودرو در این مسیر اطمینان خاطر داشته باشید.

مطالعه گنید .   امداد خودرو منطقه 18

امداد خودرو رها خدمات خود را با کمترین قیمت در تمام مناطق شمال تهران و شمال غرب تهران انجام میدهد.

 

امداد خودرو تجریش-امداد خودرو الهیه- امداد خودرو چمران – امداد خودرو سئول- امداد خودرو فرشته- امداد خودرو آتی ساز- امداد خودرو پارک وی- امداد خودرو جردن- امداد خودرو ولنجک – امداد خودرو نیایش- امداد خودرو سعادت آباد و امداد رسانی در سایر مناطق شمال تهران وامداد خودرو شمال غرب تهران به صورت امداد خودرو سیار انجام خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با امداد خودرو شمال تهران با شماره ۲۷۳۸  ۱۱۱   ۰۹۱۹ تماس بگیرید.

امداد خودرو رها با جذب نیروی مجرب افتخار خدمات رسانی سریع در شمال تهران را دارد .خدمات امداد خودرو به تمام مردم عزیز تهران انجام میشود.در مناطق شمال تهران و شمال غرب تهران و غرب تهران در کمترین زمان ممکن امدادرسانی انجام خواهد شد.

امداد خودرو رها با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان خدمات یدک کش- امداد خودرو- پنچرگیری سیار – باز کردن در خودرو- باطری به باطری سیار– مکانیک سیار- سوخت رسانی سیار را انجام میدهد.

برای تماس با ما با شماره ۰۹۱۹۱۱۱۲۷۳۸ تماس بگیرید.

 

 

امداد خودرو شمال تهران

امداد خودرو رها برای آگاهی رساندن نکات مکانیکی و آشنا کردن شما عزیزان با نکات فنی خودرو در مواقع ضرورت که خودرو شما به مشکل خورده است تلاش می کند .

دانستن نکات فنی برای رانندگان بسیار ضرورت دارد چرا که با اگاهی نکات فنی شما عزیزان خیلی بهتر و راحت تر می توانید خودرو خود را سالم تر نگه داری کنید و از نظر هزینه هم خیلی به صرفه تر باشد .

لطفا از صفحه های دیگر امداد خودرو رها جهت اموزش فنی خودرو دیدن فرمایید و مطالعه کنید .

در این صفحه در مورد خودرو نکات خوبی برای شما عزیزان در نظر گرفته شده لطفا انها را مطالعه فرمایید تا در مواقع ظروری استفاده کنید

رانندگی در مسافت های طولانی

۱-کروز کنترل:

درمسیرهای مستقیم و طولانی از کروز کنترل استفاده کنید تا علاوه بر کاهش مصرف سوخت دچار خستگی کمتری شده و تمرکز بیشتری روی سایر اتفاقات پیرامون خود داشته باشید.

۲-درست بنشینید:

در ابتدا بخاطر داشته باشید که تنها ابزار کنترلی خودرو فرمان و پدال های آن هستند.همین موضوع میزان اهمیت تسلط به این ادوات را بیش از پیش برایمان توجیه میکند.

فرمان و پدال ها باید بخوبی در کنترل شما باشند .

از صندلی خود شروع کنید و صندلی نشیمن خود را طوری تنظیم کنید که پاها امکان فشردن هر پدال را تا انتها بدون صاف شدن زانو داشته باشند.

رانندگانی که فاصله مناسب با پدال ها را رعایت نمیکند تمرکز کافی روی کنترل گاز و ترمز ندارندو در شرایط مختلف تسلط خود را روی خودرو از دست میدهند.

اشتباه متداول در هنگام رانندگی

۱- پایین آوردن شیشه به جای استفاده کردن از کولر دراتوبان:

چندی پیش یک آزمایش در مجله ای در انگلستان انجام شد و نشان داد اگر یک اتومبیل در اتوبان کولرش روی درجه یک فن روشن باشد مصرف سوختش از خودرویی که شیشه راننده آن ۴۰ درصد باز است کمتر است.

۲- خلاص نکردن دنده پشت چراغ قرمز و ترافیک:

این کار باعث وارد آمدن فشار مضاعف روی دوشاخه کلاچ و گیربکس و.. میشود.

مطالعه گنید .   امداد خودرو تیوولی

عملکرد سنسور اکسیژن:

این سنسور ،حساسیت به تغییرات مقدار اکسیژن در کارکرد موتور را دارد .

نوک سنسور داخل لوله اگزوز است که با مقدار اکسیژن موجود در اگزوز ایجاد واکنش کرده و تولید سیگنال آن را به (ECU) ارسال کرده تا مقدار سوخت و هوا را تصحیح کند .

اگر میزان اکسیژن حاصل از احتراق و کارکرد موتور در اگزوز کم باشد، سوخت غنی است و با ارسال سیگنال ، با ولتاژ کم، سوخت را کم می کند و اگر میزان اکسیژن در اگزوز زیاد باشد سوخت رقیق است و با ارسال سیگنال، با ولتاژ زیاد، سوخت را زیاد می کند .

مهمترین عامل دراخذ گواهینامه های یورو سنسور اکسیژن میباشد .

 

چرا داخل رایاتور رسوب می گیرد؟آیا خطری هم دارد؟

دلیل این رسوبات و زنگارها داخل رادیاتور استفاده از آب لوله کشی به جای آب رادیاتور می باشد که به مرور زمان املاح مدنی آب دربین شبکه های داخلی رادیاتور رسوب کرده و ته نشین می شود و مسیرعبورآب را مسدود می کند.

همین عامل باعث خرابی رادیاتور و جوش آمدن آب خودرو می شود.

حتی این رسوبات بروی درب رادیاتور وحتی ترموستات تاثیرمنفی دارند .

لذا عملکرد این قطعات نیز مختل می شود و در وضعیت بحرانی می تواند کانال های داخلی سیلندر و سرسیلندر را نیز مسدود کند و باعث سوختگی واشر سرسیلندر شود .

برای اضافه کردن آب به داخل رادیاتور باید ابتدا آب را جوشانده و بعد از خنک شدن آن را مجدداً جوشانید و بعد از خنک شدن، آن را به آرامی به داخل رادیاتور یا منبع انبساط خودرو منتقل کرد.

امداد خودرو رها با شماره تلفن ۰۹۱۹۱۱۱۲۷۳۸ خدمات خود را با کمترین قیمت در تمام مناطق شمال تهران و شمال غرب تهران انجام میدهد.

واشر سرسیلندر

واشر سرسیلندر واشری است بین بدنه‌ موتور و سر سیلندر که فضای سر بسته بخش احتراق را آب‌بندی می کند. ⁣⁣این واشر به دلایل زیر دچار سوختگی می‌شود↘↘

⁣⁣کم بودن آب رادیاتور

گرفتگی مجراهای گذر آب در موتور

⁣وجود نقص فنی در فن و خنک نشدن رادیاتور

ایراد در ترموستات

⁣نقص فنی واتر پمپ که باعث عدم چرخش آب در موتور می‌شود

فشار بیش از اندازه بر موتور در سیستم‌های خنک‌کاری ضعیف نیز می‌تواند باعث این امر شود.

واشرسرسیلندر تنها زمانی میتواند علت روغن سوزی بشود که از مسیر انتقال روغن به سرسیلندر،به علت بالا بودن فشار، روغن به سر پیستون نشت کند و بسوزد.

 

امداد خودرو رها با شماره تلفن ۰۹۱۹۱۱۱۲۷۳۸ خدمات خود را با کمترین قیمت در تمام مناطق شمال تهران و شمال غرب تهران انجام میدهد.

 

 

سخن پایانی

امروزه به دلیل شلوغی بیش از حد خیابان‌های پایتخت به خصوص در نواحی شمالی و غربی، خودروهای بسیاری به دلایل مختلفی در خیابان‌ها خراب می‌شوند و در مسیر می‌مانند. تعداد زیادی از این افراد فرصت چندانی برای ماندن یا جست و جو تعمیرگاه‌های اطراف ندارند؛

بنابراین امداد خودرو در شمال تهران را انتخاب می‌کنند و ترجیح می‌دهند با یک گروه امدادی خودرو که سرعت عمل بالایی دارند، تماس بگیرند.

امداد خودرو شمال تهران امروزه با گسترش خدمات خود و تخصصی‌تر کردن آن می‌تواند بسیاری از مسائل و مشکلات انواع خودروها را برطرف کند و حتی در صورت حاد بودن مسئله، خودروهای مورد نظر را به بهترین تعمیرگاه‌های اطراف منتقل می‌کند. در این صورت، بهتر است در چنین شرایطی با امداد خودرو تماس بگیرید و از خدمات متنوع آن بهره‌مند شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس فوری با ما