باطری به باطری سیار

امداد خودرو یافت آباد - یدک کش یافت آباد

 

یکی از خدمات ما باطری به باطری سیار در سراسر تهران است . شاید برای هرکسی این اتفاق بیفتد که روزی باطری خودرو شما از کار بیفتدکه یکی از دلایل آن روشن ماندن چراغ خودرو میباشد.در این مواقع بهترین راه حل ممکن باطری به باطری کردن است .

برای این کار نیاز به یک باطری پر از انرژی و دو عدد کابل سیم قوی می باشد و همینطور می بایست حتما از دستکش و عینک محافظ استفاده کرد.

مهم ترین نکته در هنگام این کار، دقت در هنگام اتصال قطب های باطری می باشد. می بایست قطب های هم نام به هم متصل شوند در غیر این صورت امکان ترکیدن باطری وجود دارد.برای این کار میتوان از یک باطری قوی وسالم ویا از باتری خودرو استفاده کرد.

در صورتی که بخواهیم از خودرو باطری به باطری کنیم باید اول دو خودرو را طوری کنار هم قرار دهیم که دو باطری به هم نزدیک باشندو در این مرحله هردو خودرو را خاموش می کنیم و باید دقت کنیم که کدام سمت باتری سالم را به کدام سمت باتری خراب متصل میکنیم زیرا در صورت اشتباه کردن امکان خرابی خودروها ویا حتی انفجار وجود دارد .

 

 

باطری به باطری سیار

در این قسمت می بایست کابل قرمز رنگ رابه قطب مثبت و کابل مشکی رنگ را به قطب منفی باطری وصل کرد و بعد خودرو را استارت می زنیم که این امر منجر به روشن شدن ماشین و شارژ شدن باطری تخلیه شده میشود.در این زمان خودرو شما باید حداقل ۳۰ دقیقه روشن بماند و کار کند تا باطری شما دوباره شارژ شود.

مطالعه گنید .   امداد خودرو هیوندای

 

شماره تماس باطری به باطری سیار : ۲۷۳۸    ۱۱۱   ۰۹۱۹

 

 

باطری به باطری سیار

 

امداد خودرو رها با ارائه خدمات باطری به باطری سیار -باتری به باتری سیار در کنار خدمات دیگر امداد خودرو مانند یدک کش -امدادخودرو سیار مکانیک سیار -سوخت رسانی سیار –باز کردن درخودرو – باز کردن درب خودرو و حمل خودرو در خدمت شما عزیزان میباشد.

امدادخودرو شمال تهران و امداد خودرو غرب تهران و امداد خودرو شرق تهران و همچنینن شمال غرب تهران در کمترین زمان ممکن و امداد رسانی در سایر مناطق تهران به بهترین نحو می باشد.

 

برای مشاوره و دریافت خدمات امدادی ما با شماره ۰۹۱۹۱۱۱۲۷۳۸ تماس بگیرید.

 

 

باطری به باطری سیار

چرا باطری به باطری سیار امداد خودرو رها ؟

ما در امداد خودرو رها امدادگرانی با تجربه و کاردان در سراسر تهران بزرگ بصورت مستقر داریم تا عوامل شما در کمترین زمان ممکن و با قیمت مناسب انجام شود فقط کافی است در صورت نیاز با امداد خودرو رها تماس بگیرید:

 

شماره تماس باطری به باطری سیار : ۲۷۳۸    ۱۱۱   ۰۹۱۹

 

هدف امداد خودرو رها اگاهی رساندن در مورد قطعات و خرابی های  معمول خودرو و همچنین مشاوره با شما میباشد : 

در اینجا به قسمتی از مشکلات گیربکس اشاره کرده ایم :

 

گیربکس

 

خرابی‌های گیربکس می‌تواند چند نوع صدا تولید کند که شامل موارد زیر است:

زوزه کشیدن گیربکس:

وجود ساییدگی و یا هرگونه آسیب، ناهمواری، شکستگی و یا پریدگی در چرخ‌دنده‌ها باعث ایجاد صدای زوزه می‌شود. اگر صدا در حالت خلاص‌بودن گیربکس شنیده می‌شود، احتمالا ناشی از همراستا نبودن موتور و گیربکس یا وجود خلاصی اضافی دنده‌ها باشد.

مطالعه گنید .   سوخت رسانی سیار - امداد بنزین سیار

سوت کشیدن و جرینگ جرینگ کردن:

خشک شدن و یا خرابی هر یک از بلبرینگ‌ها باعث می‌شود که گیربکس به طور پیوسته سوت بکشد. لقی محورها و یا هزارخاری دنده‌ها نی باعث شنیده شدن صدای جرینگ جرینگ می‌شود.

 

صدای درگیری دنده:

 

تنظیم نبودن کلاچ، تنظیم نبودن اهرم دسته دنده، خرابی ماهک، غلاف کشویی و برنجی‌های و یا تعویض بی‌موقع دنده و یا انتخاب دنده نامناسب با شرایط و سرعت لحظه رانندگی باعث بروز این مشکل می‌شود.

 

  علایم خرابی باطری

 

🟦 زمان استارت زدن برق پشت آمپر ضعیف و قطع میشود. استارت نمیخورد و صدای تق تق میدهد.این مورد یکی از علایم خرابی باطری میباشد.

 

 

خرابی فشنگی دمای آب:

 

باخراب شدن شدن فشنگی دمای دو حالت پیش می‌آید:

🔵هوا سرد است به خودرو استارت میزنیم خودرو روشن می‌شود ولی درجا کار نمیکند به دلیل این به Ecu گزارش نشده است که دمای آب سرد است که Ecu به موتور پله‌ای دستور دهد دور موتور را زیاد کند.

🔴گاهی دمای آب بالاست ولی به Ecu اشتباهاً دمای پایین را گزارش می‌کند که این امر باعث دستور اشتباه ecu به استپر موتور یا موتور پله‌ای می‌شود و موتور با دور بالا کار میکند.

 

 

برای مشاوره و دریافت خدمات باتری به باتری در محل با شماره ۰۹۱۹۱۱۱۲۷۳۸ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس فوری با ما