امداد خودرو یافت آباد - یدک کش یافت آباد

 خدمات باطری به باطری سیار امدادخودرو رها

امدادخودرو رها با ارائه خدمات باطری به باطری سیار -باتری به باتری سیار در کنار خدمات دیگر امداد خودرو مانند یدک کش –امدادخودرو سیار مکانیک سیار -سوخت رسانی سیار –باز کردن درخودرو – باز کردن درب خودرو و حمل خودرو در خدمت شما عزیزان میباشد.امدادخودرو شمال تهران و امداد خودرو غرب تهران و همچنینن شمال غرب تهران در کمترین زمان ممکن وامداد رسانی در سایر مناطق تهران به بهترین نحو می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09191112738 تماس بگیرید.

باطری به باطری سیار

خدمات ما

یکی از خدمات ما باطری به باطری سیار در سراسر تهران است . شاید برای هرکسی این اتفاق بیفتد که روزی باطری خودرو شما از کار بیفتدکه یکی از دلایل آن روشن ماندن چراغ خودرو میباشد.در این مواقع بهترین راه حل ممکن باطری به باطری کردن است .

برای این کار نیاز به یک باطری پر از انرژی و دو عدد کابل سیم قوی می باشدو همینطور می بایست حتما از دستکش و عینک محافظ استفاده کرد.

مهم ترین نکته در هنگام این کار، دقت در هنگام اتصال قطب های باطری می باشد. می بایست قطب های هم نام به هم متصل شوند در غیر این صورت امکان ترکیدن باطری وجود دارد.برای این کار میتوان از یک باطری قوی وسالم ویا از باتری خودرو استفاده کرد.در صورتی که بخواهیم از خودرو باطری به باطری کنیم باید اول دو خودرو را طوری کنار هم قرار دهیم که دو باطری به هم نزدیک باشندودر این مرحله هردو خودرو را خاموش می کنیم و باید دقت کنیم که کدام سمت باتری سالم را به کدام سمت باتری خراب متصل میکنیم زیرا در صورت اشتباه کردن امکان خرابی خودروها ویا حتی انفجار وجود دارد .

باطری به باطری سیار

نحوه انجام باطری به باطری

در این قسمت می بایست کابل قرمز رنگ رابه قطب مثبت وکابل مشکی رنگ را به قطب منفی باطری وصل کرد و بعد خودرو را استارت می زنیم که این امر منجر به روشن شدن ماشین و شارژ شدن باطری تخلیه شده میشود.

برای مشاوره و دریافت خدمات امدادی ما با شماره 09191112738 تماس بگیرید.

مدار چراغ دنده عقب همانند چراغ ترمز میباشد و فشنگی دنده عقب روی گیربکس قرار دارد .

اگرهردو چراغ دنده عقب روشن نشود فشنگی یا فیوز سوخته است.

اگر یکی از لامپها روشن نشود لامپ سوخته یا سیم ان قطع است.
برای عیب یابی فشنگی کافی است دو سیم ان را بهم وصل نماییم اگر چراغها روشن شد عیب از فشنگی میباشد.

اتوماتیک راهنما سه عدد فیش دارد که پایه x به IGN پایه L به دسته راهنما و پایه P به چراغ الارم راهنما در پنل متصل میشود. در بعضی از اتوماتیک ها پایه P موجود نیست.

برای مشاوره و دریافت خدمات باتری به باتری در محل با شماره 09191112738 تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.