باطری سازی سیار

چنانچه مجبور شدین به هر دلیل برای روشن کردن خودرو از باطری کمکی سیار – کمک باطری سیار استفاده کنیدبا امداد خودرورها با شماره 09191112738 تماس بگیرید.
توجه داشته باشین اگر خودروی شما دارای سیستم سوخت رسانی انژکتوری میبباشد. حتما خودردی مقابل هم انژکتوری باشد.

باطری کمکی سیار – کمک  باطری سیار

در سیستم انژکتور ،برقایسیو(کامپیوتر ) و قطعات بطور ثابت تغذیه میشود و چون در سیستم کاربراتور این موضوع رعایت نشده و ولتاژ تولیدی کم و زیاد میشود،لذا باعث صدمه به ایسیو و قطعات میشود.

هیچگاه جهت روشن کردن خودرو آنرا هل ندهید.

در صورتیکه تسمه تایم پاره و یا رد کند در بیشتر خودروها باعث صدمه به سوپاپ و پیستون ها میشود.

امداد خودرو رها برای یاری رساندن به شما در زمینه باطری کمکی سیار – کمک باطری سیار در طول شبانه روز در خدمت شما می باشد . شما می توانید با شماره تلفن 09191112738 تماس حاصل فرمایید .

امداد خودرو رها در کلیه مناطق تهران از جمله امداد خودرو شمال تهران – امداد خودرو غرب تهران – امداد خودرو شرق تهران در کلیه خدمات امدادی از جمله حمل خودرو سیار و یدک کشی خودرو و مکانیک سیار – تعمیرکار سیار و مخصوصا باطری کمکی سیار – کمک باطری سیار به صورت بیبست و چهار ساعته و شبانه روزی در خدمت شما دوستان می باشد .

باطری کمکی سیار – کمک باطری سیار

یک روش بسیار ساده برای آزمایش دینام (آلترناتور)

موتور را روشن کنید و بگذارید با دور عادی کارکند.

مولتی متر را مستقیماً به پایانه های باتری بگیرید.

چراغ های جلو را روشن کنید و آنها را روی «نور بالا» قرار دهید.

ولتاژ باتری را بخوانید.
(این ولتاژ باید بین 8/13 و 2/14 ولت – و گاهی تا 5/14 ولت – باشد.

حالا با گاز دادن، دور موتور را به 1500 برسانید. در این حال آلترناتور باید ولتاژی بین 2/14 تا 6/14 ولت به باتری برساند.
(اگر ولتاژ خوانده شده کمتر از 2/14 ولت است، احتمالاً یکی یا تعداد بیشتری از دیودهای آلترناتور خراب هستند.)

حال چراغ های خودرو را خاموش کنید ولی دور موتور را برای یک دقیقه ی تمام در 1500 دور نگه دارید و در طول این مدت ولتاژ باتری را زیر نظر قرار دهید. تحت هیچ شرایطی نباید ولتاژ باتری از 8/14 ولت افزون تر شود.

(اگر چنین شد، رگولاتور ولتاژ آلترناتور به احتمال زیاد خراب است و باتری را زیاده از حد شارژ – اُوِر شارژ – می کند.)

کمک باطری سیار

امداد خودرو – امدادخودرو رها با اطلاع رسانی نکات فنی به شما دوستان در سدد این است که از خودرو و ماشین خود بهتر نگه داری کنید مخصوص در مورد باطری خودرو که بتوانید عمر باطری خود را بالا برده و کمتر به باطری کمکی سیار – کمک باطری سیار احتیاج پیدا کنید .

در مورد باتری های اتمی، اگر می خواهید سلامت این دست باتری ها را بررسی کنید کافی است به چراغی که روی این دست باتری ها وجود دارد نگاه کنید.

اگر چراغ باتری سبز بود نشان دهنده این است که باتری خودرو سالم است اما اگر این چراغ خاموش بود یا به رنگ سفید درآمده بود، نشانه ای است از خراب بودن باتری که در این مواقع شما احتیاج پیدا می کنید به باطری کمکی سیار – کمکی باطری سیار برای مشاهده این چراغ باید به صورت عمود به باتری نگاه کنید.

اطری کمکی سیار - کمک باطری سیار

باطری کمکی سیار – کمک باطری سیار

موتورشویی و تمیز نگه داشتن اجزای زیر کاپوت خوب است یا بد؟

بسیاری عقیده دارند آنچه که دیده نمیشود ضرری به حال ما نخواهد داشت و هرگز خودشان را به زحمت نمی اندازند که موتور اتومبیل و محفظه زیر کاپوت را تمیز کنند.

البته کسانی که اتومبیل خود را میخواهند بفروشند یا به نمایش بگذارند و یا آدمهای وسواسی همواره موتور اتومبیل خود را تمیز نگه میدارند اما دلایل عملی تری هم برای پاکیزه نگه داشتن این ناحیه و حذف گریس٬ روغن٬ بنزین و گرد و غبار از آن وجود دارد.

روغنی که در بدن سیلندر گرم شده، در کارتر باید خنک شود تا هنگام بازگشت به موتور بتواند نقش خنک کنندگی خود را اجرا کند. کارتر از طریق تماس با هوایی که در هنگام حرکت اتومبیل زیر آن جریان دارد، روغن را خنک میکند. بخشی از گرمای موتور و سایر اجزای فلزی زیر کاپوت نیز از طریق تماس بدنه آنها با هوا دفع میشود.

اگر لایه ای از روغن، گریس، گرد و غبار، حشرات بیجان و… روی بدنه موتور و وسایل دیگر را پوشانده باشد، مبادله گرما بین سطح این وسایل و هوا وجود ندارد و در حقیقت موتور گرم میماند.

موتور گرم قدرت کافی ندارد و در حقیقت بخش عمده بنزین مصرفی را به گرما تبدیل میکند و شما برای طی مسافت ثابت باید مقدار بیشتری بنزین مصرف کنید.

باطری کمکی سیار

باتری‌های خودرو با آمپرهای مختلفی فروخته می‌شوند. آیا هر چه آمپر بالاتر باشد برای خودرو بهتر است؟

نوع باتری انتخابی باید متناسب با نوع خودرو باشد و با توجه به قیمت بالاتر باتری‌هایی که آمپر بالاتری دارند، لزومی به خرید باتری‌هایی با آمپر بالا برای خودروهای معمولی نیست.

یکی از مهم‌ترین مزایای باتری‌های با آمپر بالا، توان بیشتر آن‌ها در زمان استارت زدن خودرو است و به همین دلیل استفاده از آن‌ها در موتورهای پر حجم و البته خودروهای کلاسیک توصیه می‌شود چراکه در خودروهای کلاسیک معمولا موتور به روانی یک موتور نو نیست و به همین دلیل گرداندن آن با استارت نیاز به جریان بالاتری دارد.

از سوی دیگر در صورتی که مصرف‌کننده‌های برق در خودرو زیاد است (مانند سیستم صوتی)، استفاده از باتری‌های با توان بالاتر توصیه می‌شود.

برای دریافت خدمات باطری کمکی سیار – کمک باطری سیار با شماره تماس 09191112738 تماس حاصل فرمایید .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.